top of page
obraz abstrakcyjny na ścianie, abstrakcja zielona, kolorowy obraz do salonu

Kamil & Magda

"Kolor to siła, która

bezpośrednio wpływa na duszę"

- Wassily Kandinsky

             Witamy serdecznie, jesteśmy małżeństwem, które dzieli wspólną pasję, chociaż każde interpretuje ją inaczej.​  Razem tworzymy obrazy abstrakcyjne i strukturalne, łączymy te techniki by wydobyć wyrazistość z płótna. Jeśli szukasz nowoczesnego obrazu, dużego, o nietuzinkowym charakterze, trafiłeś idealnie.

Sprawdź dostępne obrazy w naszym sklepie .  Jeśli nie znajdziesz swojego wymarzonego obrazu, napisz do nas. Chętnie wykonamy dla Ciebie obraz na zamówienie.

 

Kamil - pasjonat kolorów, szukający nowatorskich rozwiązań w wyrażaniu swojej wizji świata. Jeśli szukasz elementu wystroju wnętrz, który ożywi pomieszczenie, nada mu nietuzinkowy wygląd, zapoznaj się proszę z jego obrazami. Każdy z nich jest unikatowy. Masz pewność, że nie powstanie drugi identyczny. Nie lubi szablonów, schematów i powtarzalności. Pragnie przekazać w obrazach wolność. Zaproś cząstkę tej wolności do swojego świata.

 

Magda - minimalistka, która tworzy obrazy strukturalne na płótnie lub płycie. Lubi jasne kolory lub zdecydowane połączenia 2 - 3 barw. Oboje jak ogień i woda, jednak podzielający podobną wizję świata.Zapraszamy do zakupu naszych produktów, które mogą wprowadzić do twojego domu, mieszkania czy firmy – energię kolorów, ożywiając wnętrze i dodając mu nowoczesności i smaku lub zupełnie odwrotnie, wyciszą wnętrze, dodadzą mieszkańcom ukojenia.

bottom of page